دانلود نرم افزار برای غیر فعال کردن قابلیت جاسوسی در Windows 10

Remove Windows 10 Spying Features 1.2.0000 Portable

با این برنامه از سرقت اطلاعات شخصی خود جلوگیری کنید

Remove-Windows-10-Spying-Features

اگر از کاربرانی هستید که ویندوز ۱۰ را نصب کرده‌اید و قوانین «شرایط استفاده» این سیستم‌عامل را تأیید کرده‌اید، بنابراین در معرض خطر جاسوسی ویندوز ۱۰ قرار دارید. در صفحه رسمی مایکروسافت شرایط استفاده از داده‌های شخصی روی این نسخه ویندوز به طور کامل آمده است؛ اما معمولا کاربران به آن توجه نمی‌کنند.

کاربران باید بدانند مایکروسافت بطور خودکار اطلاعات بسیاری مانند نام، آدرس ایمیل، علاقه‌مندی‌ها، فهرست فایلها، جستجوها،  تماس‌های تلفنی، اس‌ام‌اس‌ها، تنظیمات دستگاه، داده‌های حسگرها و داده‌های مربوط به استفاده از نرم افزارها را جمع‌آوری می‌کند. جالب آنکه موضوع به همین جا ختم نمی‌شود زیرا نوعی کیلاگر هم برای ضبط و ذخیره همه کلمات نوشته شده بوسیله کاربر و البته با هدف بهینه سازی اصلاح کننده املا و تکمیل خودکار کلمات در آن بکار رفته است.

در بخش  «شرایط استفاده» از ویندوز ۱۰ می‌خوانید:
“ما به اطلاعات شخصی شما (از قبیل محتوای ایمیل‌هایتان، ارتباطات خصوصی شما و فایل‌هایتان در پوشه‌های خصوصی شما) دسترسی خواهیم داشت، آنها را فاش خواهیم کرد و اطلاعات خصوصی شما را نگهداری خواهیم کرد. زمانی ما (این کارها را) انجام می‌دهیم که باور داشته باشیم که انجام چنین کارهایی ضروری است.”
پس از افشاگری‌های اسنودن در مورد همکاری مایکروسافت با سازمان امنیت ملی آمریکا (NSA) و محرز شدن همکاری این شرکت در حمله استاکس‌نت با آمریکا و رژیم صهیونیستی و موارد متعدد دیگر از فعالیت‌های مخرب این شرکت، شاید شنیدن خبر جاسوسی ویندوز ۱۰ از کاربران چیز جدیدی نباشد. بااین‌وجود باید یادآوری کرد که درخواست مستقیم مایکروسافت از کاربران برای جاسوسی از آنها جای سؤال داد.

دانلود برنامه 

حجم: ۵۵۴ کیلوبایت

توجه:
کار با این برنامه بسیار ساده بوده و راهنمای تصویری داخل فایل Zip موجود است. تنها کافیست برنامه را اجرا کرده و Start را بزنید تا سرویس های جاسوسی ویندوز غیر فعال شود و سپس برنامه از شما درخواست Restart میکند که بعد از انجام این کار تمام ابزارهای جاسوسی ویندوز ۱۰ از کار خواهد افتاد. همچنین این برنامه با ایجاد بکاپ از تنظیمات ویندوز، چنانچه مشکلی برای ویندوز شما بوجود آید به راحتی میتوانید از طریق System Restore ویندوز را به حالت قبل برگردانید.

Key features of the app:
– Delete “Diagnostics Tracking”, “WAP Push Message” Services and Keylogger feature
– Disable domains for feedback
– Ban user specified unwanted domains
– Disable Unwanted scheduled tasks
– Remove unwanted Windows 10 Metro apps
– Disable AdvertisingID
– Disable websites to access your language list
– Disable speech, inking and typing knowing (disable Cortana)
– Disable web search in the search box
– Can add your own lines into the “hosts” file during the process
– Creates Restore Point to support rollback
– Free system resources like memory and CPU time; this makes notebooks to run a little more time on the battery power
– It’s multilanguage: English, Chinese, German, Russian
– Language autoselection on the app startup

0
برچسب ها