اگر فکر می کنید که دعوا و درگیری و توهین های لفظی میان ستارگان هالیوود جایی ندارد، اشتباه کرده اید. برای این که بدانید کدامیک از خوانندگان هالیوودی به هم توهین کرده اند، ادامه مطلب را بخوانید.

۱٫ شینید اوکانر و مایلی سایرس

596448_427

فرقی نمی کند که شما به مایلی سایرس علاقه دارید یا از او متنفرید، در هر صورت او خوب می داند که چگونه نام خود را بر سر زبان ها و تیترهای مجلات و شبکه های اجتماعی بیاندازد. پس از این که او موزیک ویدئو « Wrecking Ball » را با آهنگ « Nothing Compares 2 U » اوکانر مقایسه کرد، اوکانر نامه ای برای او نوشت و هشدار داد که تا این حد از رسانه ها برای شهرت نام خودش سو استفاده نکند. مایلی نیز در توییتر پست بی ربطی در پاسخ به او گذاشت و شرایط بد ۲ سال پیش اوکانر را متذکر شد و آن را با دوران رکود و شکست آماندا باینس مقایسه کرد. این دعوا همچنان ادامه داشت تا جایی که اوکانر او را «خطری برای زنان» دانست.


۲٫  کریستینا آگیلرا و لیدی گاگا

596449_703

هیچ دوستی و علاقه ای میان این دو ستاره نبوده است. حتما آن لباس عجیب و غریب بافته شده از گوشت و اجراهای پر از خشونت لیدی گاگا را به یاد دارید؟ اما هیچ کدام از اینها کریستینا آگیلرا را  تحت تاثیر قرار نداد طوری که این ستاره را «آزار دهنده» نامید و در مصاحبه ای گفت که ده مرتبه از او بهتر است و تعجب می کند که چگونه معروف شده است.


۳٫ شریل کول و لی‌لی آلن

596450_288

دعوای بین آنها به سالها قبل باز می گردد، زمانی که آن دو کلمات توهین آمیزی را با هم رد و بدل کردند. ماجرا از این قرار بود که لی‌لی آلن همسر شریل کول را «ترسناک» و یکی از رهبران گروه او را «زشت» نامید. مطمئنا شریل کول هم ساکت ننشست و در دفاع از خود او را «جوجه اردک زشت» نامید.


۴٫کانیه وست و تیلور سوئیفت

596452_320

هیچ کس آن لحظه را از یاد نمی برد. هنگامی که تیلور سوئیفت در جشن موزیک اوارد روی سن در حال صحبت کردن بود که ناگهان کانیه وست آمد و میکروفون را از دست او گرفت و اعلام کرد که این جایزه حق تیلور نیست و باید به بیانسه داده شود. می توانید چهره بهت زده تیلور را در آن زمان تصور کنید؟


۵٫    التون جان و مدونا

596453_697

این مرد پیانیست با مدونا خواننده مشهور هالیوودی درگیر شده است. التون جان گفت که مدونا هیچ خلاقیتی از خود ندارد و مدام تقلید می کند، سپس ادامه داد هر کسی که برای کنسرت «تقلبی» او هزینه کند، باید بمیرد. او همچنین این خواننده را «عروسک سیرک» نامید.


۶٫ بوی جرج و مدونا

596454_400

انگار مدونا دست از دعوا بر نمی دارد. هنگامی که التون جان بیخیال درگیری با مدونا شد، بوی جرج راه آن را ادامه داد. او از همان ابتدا شخصیت مدونا را مورد تخریب قرار داد و گفت که او «انسانی وقیح و پست» است. او حتی پایش را فراتر گذاشت و او را فردی «بی استعداد» خواند. شاید مدونا باید نام آهنگ اش را «آیا می خواهی مرا آزار دهی؟» می گذاشت.


۷٫بوی جرج و التون جان

596455_884

همه ما از سبک و ظاهر عجیب و غریب بوی جرج آگاهیم اما او اعتقاد دارد که التون جان او را نادیده می گیرد، به همین دلیل خطاب به او نوشت: «التون جان با اینهمه پول هنوز موهایش مانند دخترانی است که می خواهند با دوستان خود برای شام به بیرون بروند.»

0

برچسب ها