این روزها اخبار زیادی پیرامون عرضه ی نسخه ی رسمی ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی های مبتنی بر ویندوز فون ۸٫۱ منتشر می شود. بعد از اینکه اپراتور T-Mobile در لهستان انتشار بروز رسانی ویندوز ۱۰ موبایل را برای گوشی های لومیا ۶۴۰ از روز گذشته شروع کرد، حالا نوبت به T-Mobile هلند رسیده است.

netherlands-680x178

T-Mobile هلند در قسمت پشتیبانی خود نوشته است که بروز رسانی رسمی ویندوز ۱۰ موبایل در بازه ی ۱۴ تا ۲۱ ژانویه منتشر خواهد شد و نسخه ی سیستم عامل گوشی را به ۱۰۵۸۶٫۶۳ ارتقا خواهد داد. توجه داشته باشید که امروز چهاردهم ژانویه ی سال ۲۰۱۶ می باشد و بنابراین این بروز رسانی از امروز و به تدریج در کشور هلند در دسترس قرار خواهد گرفت.

همان طور که مشاهده می کنید، در مورد گوشی خاصی صحبت نشده است و بنابراین تمام گوشی های تحت اپراتور T-Mobile در هلند تا یک هفته ی آینده این آپدیت را دریافت خواهند کرد. این خبر بسیار خوشحال کننده به حساب می آید چرا که بار دیگر نشان می دهد که تنها تا چند روز دیگر بروز رسانی ویندوز ۱۰ موبایل برای بسیاری از کاربران ویندوز فون ۸٫۱ عرضه خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است که بیلد ۱۰۵۸۶٫۶۳ چند روز قبل توسط مایکروسافت در اختیار اینسایدرهای فست قرار گرفت، و این طور که به نظر می رسد به زودی برای کاربران غیر اینسایدر نیز منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست ؟؟

 

0
برچسب ها