ستاره های هالیوود نه تنها مدلی برای تبلیغ عطرها می شوند بلکه برند خود را نیز تولید می کنند. ما در اینجا نام تعدادی از بهترین عطرهای ستاره های هالیوود را برایتان آورده ایم.

71IzWmF9T6L._SY355_

پس از تولید عطر «Purr and Meow» توسط کیتی پری، او قرارداد خود را با برند فرانسوی معروف « Coty» امضا کرد که نتیجه آن عطر «Killer Queen» شد. او می گوید: «من خوشحالم که عطر جدیدم از آن حالت بچه گانه با شیشه ای گربه ای شکل در آمد و ظاهر ظریف تری به خود گرفت. آنهایی که از عطر گل هایی مانند یاس، ترنج و توت وحشی لذت می برند، از این عطر نیز خوششان خواهد آمد.


۲٫وان دایرکشن- «Between Us»

Between Us-100ml-bottle and carton-

وان دایرکشن که در حال حاضر یکی از معروف ترین گروه های موسیقی در جهان است، عطر خود به نام «Between Us» را روانه بازار کرد. آنها عطر خود را این گونه توصیف می کنند: «کوکتل میوه های تازه و رنگارنگ که به شما انرژی می دهد.»


۳٫بریتنی اسپیرز – «Believe»

fedc9cac6bc6270a596a62c2f195cb49

بریتنی اسپیرز جزو اولین ستاره هایی بود که عطر خود را تولید و با برندی مانند الیزابت آردن همکاری کرد. او تقریبا ۱۸ نوع عطر با نام خود دارد که ما دومین عطر او یعنی «Believe» را به دلیل رمانتیک، گرم و لطیف بودنش انتخاب می کنیم.


۴٫تیلور سویفت- «Taylor»

Taylor-by-Taylor-Swift

تیلور سویفت نیز مانند بریتنی اسپیرز با الیزابت آردن همکاری کرد. او تا به حال ۴ عطر تولید کرده است که سومین آن «Taylor» بود. این عطر شیرین و جوان پسند است.


۵٫کایلی مینوگ- «Darling»

62751W

ین خواننده پاپ اگر چه یک سوپر استار آمریکایی نیست ولی در استرالیا و انگلستان به اندازه کافی محبوبیت است. او نیز عطر مخصوص به خود را تولید کرده است که از گزینه های مورد علاقه ما است. عطر «Darling» یک عطر فمنیستی است.


۶٫ریحانا- «Rebelle»

thumb_24330

این عطر ترکیبی غیر عادی از توت فرنگی، زنجبیل، ارکید و کاکائو است که در نهایت عطر میوه و گل می دهد. اگر هم این عطر را نپسندیدید، «Rogue Love» را به شما پیشنهاد می کنیم.


0